KALIP SİSTEMLERİ

8 Ağustos 2016 Pazartesi

KALIP SİSTEMLERİ

1- Rapido Panel Kalıp Sistemi 


30 cm - 45 cm - 60cm - 90 cm - 120 cm olmak üzere 5 farklı genişlikte ve 60 cm - 150 cm - 270 cm - 300 cm - 330 cm olmak üzere 5 farklı yüksekliktedir. Sistemin ana çerçevesinde Welser Profile tarafından dizayn edilmiş mukavemet değeri yüksek profil kullanılmaktadır. Panel yüzeyinde 21 mm birch plywood kullanılmaktadır. Sistemlerde 80 kN/m² taze beton basıncı dikkate alınır. Sistem 2 kat rapid boyalıdır, talep halinde galvaniz ile de kaplanır.

Rapido Panel Kalıp Sistemi

 2- Ahşap Kirişli Kolon ve Perde Kalıbı Sistemi 


Sistem plywood, ahşap kiriş ve çelik kuşak olmak üzere 3 ana elemandan oluşur. İtme ve çekme özelliğine sahip payandalar ile kalıp şaküle alınır. Beton basıncı Tie-Rod mili, Tie-Rod somunu ve çelik kuşaklar ile karşılanır. Çalışma konsolu ile emniyetli ve kolay beton dökümü sağlanır. Perdelerde 50 kN/m², kolonlarda 90 kN/m² taze beton basıncı dikkate alınır. Sistem 2 kat rapid boyalıdır, talep halinde galvaniz ile de kaplanır.


Ahşap Kirişli Kolon ve Perde Kalıbı Sistemi


3- Ahşap Kirişli Dairesel Perde Kalıbı Sistemi 


Sistem plywood, ahşap kiriş ve özel tasarım çelik perde kuşakları olmak üzere 3 ana elemandan oluşur. Çelik kuşaklar gergi aparatları ile esnetilerek panolar dairesel form alır. Bu şekilde her türlü dairesel perde üretimi yapılabilir. İtme ve çekme özelliğine sahip payandalar ile kalıp şaküle alınır. Beton basıncı Tie-Rod mili, Tie-Rod somunu ve çelik kuşaklar ile karşılanır. Çalışma konsolu ile emniyetli ve kolay beton dökümü sağlanır.

Ahşap Kirişli Dairesel Perde Kalıbı Sistemi
Bize hemen ulaşmak için 05557176091 telefonumuzdan arayabilirsiniz.