MSN GIDA ÜRÜNLERİ

6 Ağustos 2016 Cumartesi

MSN GIDA ÜRÜNLERİ

MSN GIDATarım sektörünün ürettiği mamuller  hem sanayi sektöründe ara mal (girdi) hem  de nihai olması bakımından önem taşımaktadır. Özellikle de gıda sanayi sektörünü beslemesi açısından ekonominin lokomotif bir sektördür de. Özel konumun sağladığı avantajdan dolayı bir  çok tarımsal ürün ülkemizde yetiştirilebilmekte ve uluslar arası ticareti yapılabilmektedir.

MSN GIDA; organik tarımsal üretime büyük önem vermekte ve bu doğrultuda üreticilerimize her türlü desteği sağlamaktadır. 

Aynı zamanda doğada kendiliğinden yetişebilen ve ilaç sanayisinde de kullanabilen yada sofralarımızdan eksik olmayan organik aromatik ürünlerin ve baharat olarak kullanılan bitkilerin (kekik, adaçayı, kuşburnu, dağ çileği, böğürtlen) tüketiciye ulaştırılabilmesi noktasında çiftçilerimize yardımcı olmaktadır.

Ceviz, hem sağladığı besin değeri olarak çok fazla tüketilen, hem de gıda sanayisinde girdi olarak kullanılan bir üründür.  Talep koşullarının artmasından dolayı ekonomik değeri  yüksek olan cevizin Türkiye’nin birçok bölgesinde yetiştirilebilmesi mümkündür. MSN GIDA, özellikle de ceviz gibi kuru meyve ve tarım ürünlerine yatırım yapmak isteyen çiftçi ve üreticilerimize her türlü teknik desteği sunmaktadır.


Bize hemen ulaşmak için 05557176091 telefonumuzdan arayabilirsiniz.

MSN Gıda web sitemizi BURADAN ziyaret edebilir, online alışveriş yapabilirsiniz.