TARIMSAL AR-GE DESTEĞİ

6 Ağustos 2016 Cumartesi

TARIMSAL AR-GE DESTEĞİ

Günümüzde teknolojideki gelişmelere bağlı olarak üretim daha hızlı yapılabilmekte ve tüketiciye ulaştırılmaktadır. Ancak üretim sürecinde ürünün yetiştirilebilmesi  için gerekli olan teknik unsurlar üreticimiz açısından yüksek maliyet teşkil etmekte ve bu imkanlara sahip olamadıkları için geleneksel yöntemlerin dışına çıkamamaktadırlar.

Bununla birlikte elverişli iklim koşulları, bir çok tarımsal ürünün yetiştirilmesine imkan vermektedir. Dolayısıyla da bir ürünün, o bölgenin  toprak yapısına ve coğrafi koşullara uygun olarak tarımının yapılabilmesi, ürünün iklime olan bağımlılığını azaltacak, verimini artıracaktır. Böylece besin değeri, ekonomik değeri ve Pazar olanakları daha fazla olan ürünlerin daha geniş alanlarda daha kaliteli yetiştirilebilmesi mümkün olacaktır.

MSN GIDA, Tarımsal AR-GE Desteği hizmeti ile üreticilerimizin  yeni ve farklı ürünleri yetiştirilebilmek  amacıyla  yaptığı her türlü çalışmaların  desteklenmesi  ve modern tarımsal yöntemlerin geliştirilmesi konularında bilgi ve teknolojilerin sağlanabilmesi için çiftçi ve üretici firmalarımızın yanında olmaya devam etmektedir.


Bize hemen ulaşmak için 05557176091 telefonumuzdan arayabilirsiniz.

MSN Gıda web sitemizi BURADAN ziyaret edebilir, online alışveriş yapabilirsiniz.