TELESKOBİK DİREK ÇEŞİTLERİ

8 Ağustos 2016 Pazartesi

TELESKOBİK DİREK ÇEŞİTLERİ

Teleskobik Direk Çeşitleri

Standart Teleskopik Direkler, Kiriş Altı (T), Döşeme Altı (U) ve Düz başlıklı olmak üzere kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Düz başlıklı Teleskopik Direkler, üzerine monte edilebilen dört yollu başlık çeşitleri ile ahşap kiriş  kullanımına uygun hale getirilebilirler.

Teleskobik Direk Çeşitleri

Teleskopik Dikme Sistemi, döşeme ve kiriş kalıbı uygulamalarında kalıp altı desteği olarak kullanılır. Özel taban ve başlığı sayesinde yüksek güvenlik sağlar. Çeşitli uygulamalar için değişik başlık çeşitleri vardır. Tercih edilme sebeplerinin başında kullanımının kolay olması, ayarlama aralığının esnek olması, hassasiyet derecesi, ekonomik olması ve tekrar kullanım sayısının çok fazla olmasıdır. Teleskopik Dikme Sistemi kullanımında döşeme yüküne göre kalıp malzemesini seyreltip, sıklaştırmak mümkündür. Sistemin parçalarının taşıma kapasitelerinin yüksek olması sayesinde kalıp çok az sayıda parça ile kurulabilmektedir.

Teleskobik Direk Çeşitleri

Teleskobik direk çeşitleri döşeme altında taşıyıcı olarak kullanılır. Her türlü farklı geometrideki döşemeye kolaylıkla uygulanabilir. Değişik kotlarda çalışmak üzere ayarlanabilir. Mevcut döşeme yüküne bağlı olarak ayarlanabilir dikmeler seyreltilip sıklaştırılabilir. Böylece optimum çözüm elde edilir.
Teleskobik dikme direkler, dış ve iç olmak üzere iki parçadan oluşur. Dikme direk dış elemanları 60 x 3.0mm siyah borudan, iç elemanlar ise 48 x 3.0mm siyah borudan, taban sacı 120 x 120 x 6mm sacdan imal edilmektedir. Kullanılan malzemeye göre taşıma kapasitesi hayli yüksektir. Çeşitli yüksekliklerde imal edilir. 3.00m - 3.50m - 4.00m - 4.50m - 5.00m - 5.50m

Bize hemen ulaşmak için 05557176091 telefonumuzdan arayabilirsiniz.